پنج شنبه 10 خرداد 1403

تلفن واحد فروش
031-54759137
تاریخچه آزمایشگاه شرکت سپاس نور بیدگل
مدیریت شرکت تولیدی سپاس نور بیدگل بر اساس اهداف خود مبنی بر گسترش و توسعه کیفی محصولات و نیز حصول اطمینان از مطابقت کیفیت محصولات با وضعیت استاندارد و آزمایشگاه شرکت سپاس نور بیدگل را در 1382 راه اندازی و مجهز نمود. این آزمایشگاه جهت تست و آزمون انواع کفپوش های نساجی مثل انواع فرش ماشینی و گلیم و ... و نیز انواع نخ مورد مصرف در آنها(نخ پرز – نخ تار – نخ پود) به پیشرفته ترین تجهیزات مربوطه مجهز گردید .

مدیریت شرکت تولیدی سپاس نور بیدگل بر اساس اهداف خود مبنی بر گسترش و توسعه کیفی محصولات و نیز حصول اطمینان از مطابقت کیفیت محصولات با وضعیت استاندارد و آزمایشگاه شرکت سپاس نور بیدگل را در 1382 راه اندازی و مجهز نمود.
این آزمایشگاه جهت تست و آزمون انواع کفپوش های نساجی مثل انواع فرش ماشینی و گلیم و ... و نیز انواع نخ مورد مصرف در آنها(نخ پرز – نخ تار – نخ پود) به پیشرفته ترین تجهیزات مربوطه مجهز گردید .

در راستای اعتباردهی به نتایج آزمونها و حصول اطمینان از این نتایج و افزایش سطح کیفیت محصولات تولیدی شرکت ، مدیریت شرکت سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر الزامات استاندارد بین المللیISO /IEC17025 را در آزمایشگاه پیاده سازی نموده و پس از ارزیابی توسط ارزیابان محترم اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان اصفهان در سال 1387 موفق به اخذ گواهینامه تأئید صلاحیت از این اداره محترم گردید.
آزمایشگاه شرکت سپاس نور بیدگل هم اکنون با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته پرسنل مجرب و کارآزموده در سطح کشور بعنوان یکی از آزمایشگاه های معتبر و دارای صلاحیت و همکار با سازمان محترم استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می باشد که در این زمینه تست و آزمون ویژگی های مربوط به فرش ماشینی و انواع نخ مورد مصرف در آن آماده ارائه خدمات به کلیه سازمان ها و شرکت های تولیدی ، گمرک و اداره استاندارد سایر استان ها می باشد.

لیست کامل دستگاه های موجود در آزمایشگاه سپاس نور

 

   
دستگاه کشش نخ پرز(استحکام پایل)( 4116)
اندازه گیری میزان نیروی لازم جهت بیرون کشیدن نخ پرز فرش


کلاف پیچ و ترازوی دقیـق
جهت اندازه گیری نمره نخ
   
   
 دستگاه استحکام سنج (4103)
اندازه گیری مقاومت نخ تا حد پارگی
اندازه گیری میزان درصد افزایش طول تا حد پارگی
دستگاه ضخامت سنج فرش (4088 نمراتور دست چپ)
اندازه گیری میزان ضخامت فرش بعد از تأثیر گذاری برروی بار متحرک و بار ثابت 
   
   
 دستگاه تست ثبات مالشی ( 57/(58/9) )
اندازه گیری میزان درجه ثبات رنگدهی نخ در مقابل مالش خشک و مرطوب
دستگاه تست ثبات نوری ( 63-62-61-60 )
اندازه گیری میزان درجه ثبات رنگدهی در برابر نور 
   
   
 دستگاه کابین نور( 52 )
جهت مشخص نمودن شید رنگ در طیف نور مختلف و تمایز رنگ
دستگاه تست نیروی بار ثابت بر فرش 4094
( جهت تست نیروی بار ثابت بر روی فرش) 
   
   
 تاب سنج
اندازه گیری میزان تاب انواع نخ
 
 

دستگاه های جدید بزودی رونمایی و با اطلاعات کامل در همین صفحه قرار خواهد گرفت .
تاریخ ثبت : 1397/03/12
  • ارسال نظر